Для перегляду цін та можливості замовити товар, будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь. ×
Happy Rabbit (Великобританія)

Happy Rabbit (Великобританія)

Улюбленці публіки – кролики – повертаються! Вони більше, краще і щасливіше, ніж будь-коли раніше!

Грунтуючись на більш ніж тисячі оглядів своїх експертів, Lovehoney – головний світовий рітейлер, а також виробник інтимних товарів для дорослих – збільшив потужність двох і так сильних моторчиків, додав блокування іграшки під час поїздок, зарядку за допомогою USB і зробив своїх кроликів повністю водонепроникними, що робить їх абсолютними лідерами в категорії подвійних вібраторів.

Неодноразовий призер премії xBiz ("Кращий ритейлер інтимних товарів у світі"), Lovehoney знає свою справу, тому для проектування та дизайну нових кроликів було підключено команду з 15-ти річним досвідом створення високоякісних іграшок для дорослих.

Так народилася колекція Happy Rabbit, і тепер з вами хочуть познайомитися одразу шість кроликів:

Вібратор «Плавний вигин». Легкий вигин, анатомічна форма стрижня в парі з «вушками» гарантує чудову внутрішню та зовнішню стимуляцію, підносячи задоволення на новий рівень.

Вібратор «Точка G». Загнутий кінчик стовбура точно не пропустить ту саму, солодку точку всередині вас, а три швидкості в пустотливих «ушках» простимулюють клітор подарунку безліч змішаних оргазмів.

Вібратор «Реалістичний». Гладкий стрижень з яскраво-вираженою анатомічною голівкою та пружними «вушками» неодмінно подарує особливі, яскраві відчуття та незабутнє задоволення.

Вібратор "Ротатор". Кролик з голівкою, що рухається, з вбудованими всередині вздовж стрижня намистинами, які безперервно обертаються вгору-вниз і по колу і додатково стимулюють стінки піхви, даруючи Вам неймовірні оргазми.

Вібратор "Штовхаючий". Зворотно-поступальний (штовхаючий) механізм вібратора створить максимально реалістичні фрикції і зробить всю роботу за вас. Розслабтеся та отримуйте задоволення.

Вібратор "Потрійний". Широкий вигнутий стрижень гарантує глибоку внутрішню стимуляцію та масаж точки G, «кролячі вушка» дражнитимуть клітор, а анальний стимулятор у вигляді намистин різного розміру, простимулює зону анусу, що призведе Вас до неймовірних змішаних оргазм.

Від гладкого, як оксамит, силікону як «шкурки» і пари потужних моторчиків, до ідеально спроектованих форм і п'ятнадцяти режимів вібрації – кожен сантиметр Happy Rabbit® покликаний показати Вам, якою має бути стимуляція. Стимуляція, здатна ощасливити будь-кого!

Більше п'ятсот тисяч вібраторів-кроликів вже оселилися в тумбочках усього світу, то чому б і Вам не приєднатися до цієї «заячої революції»?!